PODOLOGIA

 • PODOKLAMRA

  Światowa innowacja w dziedzinie podologii jako czasowy implant do korekcji wrastających paznokci.
  Nagrodzony dwoma prestiżowymi nagrodami Beauty Premium 2015 oraz Medalem Mercurius Gedanesis na Międzynarodowych Targach.

  Oferujemy:

  Założenie klamry plastikowo-drucianej.
  Założenie klamry drucianej.
  Kontrolę klamry.

  Matrigen Meso BB to również serum pielęgnacyjne, zawierające także wysokostężony kwas hialuronowy oraz szereg składników odżywczych, potęgujących efekty terapii. Połączenie silnej rewitalizacji skóry i mechanicznego kamuflowania jej niedoskonałości gwarantuje efekt WOW!

MANICURE I PEDICURE

 • Manicure tradycyjny

  Manicure to pielęgnacyjny zabieg paznokci. Polega przede wszystkim na nadaniu paznokciom ładnego kształtu, wypolerowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek i skóry, która nachodzi na płytkę paznokcia. W tym przypadku także można paznokcie pomalować jednym kolorem lakieru lub malowaniem typu french.

 • Manicure hybrydowy

  Manicure hybrydowy to koniec z odpryskami, smugami i zbyt długim czasem wysychania lakieru. Hybrid Nail Color nakłada się jak zwykły lakier do paznokci i utwardza za pomocą lampy UV. Nie powoduje szkody na naturalnej płytce paznokcia, jest odpowiedni dla każdej kobiety, zwłaszcza dla tych, które pragną zachować zdrowy paznokieć i piękny kolor na dłużej. Produkt jest cienki i elastyczny wygląda jak lakier, wygląda naturalnie nie ulega zmatowieniu, ani odpryskiwaniu. Utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni.

 • Tipsy

  Standardowe przedłużanie paznokci za pomocą tipsów lub żelu UV.