Makijaż permanentny metodą Microblading to obecnie najbardziej pożądany przez klientki makijaż brwi, który pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantujący bardzo naturalny wygląd.

Microblading – ręczna metoda pigmentacji brwi, która wywodzi się z Japonii. Jest obecnie nowością na rynku, najbardziej pożądaną metodą przez wymagające klientki. Microblading pozwala na szczegółową i precyzyjną rekonstrukcję brwi, tak by do złudzenia przypominały one naturalne brwi, aczkolwiek efekt jest jeszcze bardziej zniewalający! Brwi do złudzenia są naturalne i jednocześnie mocno gęste o pięknym i pożądanym kształcie.

Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosków.

W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc wyraźnie zarysowaną brew. Polecana jest szczególnie tym paniom, które lubują się w mocnych makijażach lub utraciły brwi z różnych powodów, albo też chcą całkowicie zmienić kształt brwi.

Można polecić naprawdę każdemu, nawet jeśli ktoś nigdy nie miał nawet podkreślonego oka –w górnej kresce będzie wyglądać wyraźniej. U każdej Pani i w każdym wieku będą wyglądać świetnie. Ich kształt i grubość dobierana jest indywidualnie, głównie wg. upodobań Klientki.

Kreski na powiekach górnych robione są pomiędzy rzęsami i lekko wychodzą w górę przy zewnętrznym kąciku oka. Górną kreską możemy zagęścić linię rzęs, podkreślić piękny kształt oka lub też wykonać lekką korektę oczu z opadającymi do dołu kącikami lub opadającymi powiekami.
Górną kreskę zaznaczamy zawsze mocniej od dolnej, co daje naturalny efekt bardziej gęstych rzęs.

Cieniutka, delikatnie rozszerzająca się na zewnątrz kreska dolna, pięknie może nam poszerzyć i powiększyć oko. Najładniej wygląda pomiędzy ciemniejszymi rzęsami.

Kreska na powiece górnej jak również na powiece dolnej optycznie powiększa oczy i wzmacnia ich oprawę. Ponadto dzięki Twoje rzęsy będą wydawać się grubsze, a oczy bardziej podkreślone. To idealne rozwiązanie dla kobiet noszących szkła kontaktowe i okulary oraz dla wszystkich tych, które chcą zaoszczędzić swój cenny czas.

Kontur ust , to podkreślenie naturalnej linii ust zgodnie z ich kształtem. Naturalną linię ust można ewentualnie trochę poszerzyć, rysując kontur ust poza granicami warg.

Zabieg kontur ust jest idealny dla kobiet , które mają swoje usta bardzo wąskie i którym w pewnym wieku kolor ust zlewa się z karnacją.

Poprzez makijaż permanentny ust, staram się zniwelować drobne niedoskonałości, nadać ustom idealny kształt, sprawić ,by stały się pełniejsze i bardziej symetryczne.

Kontur ust z cieniowaniem wykonujemy poprzez obrysowanie samego konturu ust , nadając mu intensywniejszy kolor. Od wyznaczonego konturu, lekko cieniując ,schodzimy z pigmentem w głąb (ok.2/3 wysokości) ,w stronę ust . Efekt , po wytrawieniu się barwnika, wygląda bardziej naturalnie niż sam kontur ust.

Zabieg jest szczególnie efektowny dla Pań , które mają:

✓ wąskie wargi,
✓ nierównomierne zabarwienie czerwieni wargowej,
✓ dysproporcje w szerokości lub kształcie warg,
✓ zanikające kontury ust,
✓ uczulenie na kosmetyki kolorowe,
✓ nie mają czasu na codzienny makijaż tradycyjny.

Cechy metody Shadelicious Supreme:

zaawansowane połączenia kolorystyczne,
efekt głębi,
niespotykane zastosowanie cienia i światła,
efekt blasku,
perfekcyjne uwydatnienie ust,
zupełnie nowe mieszanki kolorystyczne,
niespotykane, tonalne przejścia kolorystyczne,
nieskończenie wiele wariacji kolorystycznych.

Shadelicious i Shadelicious Supreme są to metody makijażu wykonywane techniką 3D. Metoda ta obecnie jest najpopularniejszym i najbardziej pożądanym trendem wśród makijażu permanentego. Technika Shadelicious bazuje na grze światła i cienia oraz zastosowaniu rozbudowanych i wielowymiarowych kombinacji kolorystycznych. Technika światłocienia 3D daje możliwość optycznego powiększenia ust, które w rezultacie stają się nie tylko większe, ale także zyskują idealną symetrię i intensywniejszy kolor, co nadaje twarzy olśniewającego blasku.

Zabieg mikropigmentacji owłosionej skóry głowy jest dedykowany dla mężczyzn oraz kobiet cierpiących na wszelkiego rodzaju wypadanie włosów, a także dla osób chcących ukryć szpecące głowę blizny. Metodą Desire Hair stworzymy doskonałą imitację krótko ostrzyżonych włosów (idealne rozwiązanie dla Panów),

Zagęścimy optycznie bardzo rzadkie włosy (idealne rozwiązanie dla kobiet oraz mężczyzn o dłuższych włosach) oraz wykonamy kamuflaż blizn w okolicach owłosionej skóry głowy (blizny np. po wypadkach, oparzeniach).

PRZEDŁUŻANIA RZĘS

 • Co oferujemy?

  Klientkom, które zdecydują się na zabieg doczepiania i zagęszczania rzęs metodą Secret Lashes, oferujemy trzy różne sposoby aplikacji rzęs.
  Metody te różnią się pod względem użytego materiału oraz efektu, jaki dają. Różnorodność rodzajów aplikacji doczepianych rzęs sprawia, że każda klientka znajdzie dobrą dla siebie metodę przedłużania i zagęszczania rzęs, która spełni jej oczekiwania.

 • Metoda 1 : 1

  Przedłużanie rzęs metodą 1:1 sprawia, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Twoje spojrzenie stanie się głębokie i wyraziste. Specjalnie dla Ciebie chcemy stworzyć magiczny wachlarz rzęs, dodający uroku i wyrazistości każdej twarzy.

  Przedłużanie metodą 1:1 polega na precyzyjnej aplikacji do naturalnej rzęsy jej sztucznego odpowiednika. To odpowiedni zabieg dla Pań, które pomimo stosowania najlepszych kosmetyków, wciąż borykają się z problemem rzęs o niewystarczającej długości lub słabym podkręceniu.

  Długość zabiegu uzależniona jest od gęstości naturalnych rzęs. Całość przebiega w komfortowej atmosferze, pozwalającej zrelaksować się i zanurzyć się w przyjemnej chwili odpoczynku od codzienności. Szacowany czas zabiegu to około 2 godzin.
  Podczas wykonywania zabiegu przedłużania rzęs metodą 1:1 stosujemy najwyższej jakości sprzęt, pozwalający precyzyjnie uzyskać upragniony efekt. Twoje oko zyska zmysłowy, a zarazem naturalny wygląd, któremu z pewnością nikt się nie oprze.

 • Volume Russian Style 2D – 8D

  Volume Russian Style – to metoda przedłużania i zagęszczania rzęs inspirowana rosyjskimi technikami objętościowymi, która polega na doklejeniu wachlarzyka cienkich rzęs. Rewolucyjna metoda objętościowa.

  Przedłużanie rzęs metodami 2d, 3d i 8d to sposób by za pomocą innowacyjnych technik wolumetrycznych osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. We wszystkich metodach objętościowych przedłużania rzęs, efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs.

  Zaletą metod wolumetrycznych przedłużania rzęs jest duża możliwość zagęszczenia rzęs, przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami.

 • Blink & Express

  W tej metodzie główną rolę odgrywa czas – rzęsy aplikowane są w pozycji siedzącej w około 30 minut.

  To doskonały sposób na specjalne okazje takie jak: śluby, sesje zdjęciowe, stylizacje wieczorowe i jednocześnie alternatywa dla Pań, które z różnych względów nie decydują się na trwałe przedłużanie rzęs. Efekt utrzymuje się do dwóch tygodni, a sama aplikacja jest szybka i przyjemna.

MAKIJAŻ OKAZJONALNY

DODATKOWO W OFERCIE

 • Makijaż dzienny

  Cechuje go subtelność, lekkość, świeżość a przede wszystkim naturalność. Zadaniem tego typu makijażu jest podkreślenie atutów urody, wydobycie piękna a także delikatne zamaskowanie ewentualnych niedoskonałości. To doskonały makijaż do pracy.

 • Makijaż wieczorowy

  Przeznaczony jest przede wszystkim na szczególne okazje. Jest niezbędnym elementem kreacji, dlatego powinien być dość wyrazisty, pełen blasku i elegancji, dostosowany do urody klientki, koloru i charakteru stroju, a także oświetlenia. Makijaż ten pozwala na odrobinę szaleństwa, dlatego można zastosować w nim brokaty, cyrkonie, sztuczne rzęsy i inne ciekawe i niestandardowe rozwiązania.

 • Makijaż ślubny

  Makijaż ten łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Jego zadaniem jest podkreślenie urody panny młodej oraz ukrycie, w subtelny sposób, ewentualnych niedoskonałości. Powinien być świeży, a zarazem dość wyrazisty, aby panna młoda wyglądała doskonale zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciach. Ważne jest, by makijaż dopasowany był do urody klientki a także do sukni ślubnej, fryzury i dodatków, aby wszystko tworzyło wspólną całość.
  Niezbędne jest wykonanie próbnego makijażu ślubnego, aby w tak ważnym dniu uniknąć ewentualnych poprawek, czy zmian makijażu.

 • Henna

  Henna to od wielu lat chyba najpopularniejszy zabieg kosmetyczny. W czym tkwi jego sekret? Jest idealny dla kobiet w każdym wieku. Dla młodszych, bo w subtelny sposób podkreśla kolor brwi i rzęs, a dla starszych ze względu na możliwość ukrycia naturalnej utraty pigmentu.
  W ofercie:

  Henna brwi + regulacja.
  Henna brwi i rzęs + regulacja.
  Henna brwi + regulacja + wąsik.
  Henna rzęs.

 • Przekuwanie uszu systemem Blomdahl

  Oferujemy Państwu przekłuwanie uszu zgodne z wymaganiami unijnymi. Zapewniamy maksimum higieny wykonywanego zabiegu, który wykonujemy pistoletem. Nabijamy go jednorazowymi kolczykami z certyfikatem sterylizacji. Kolczyk i zapinka są zamknięte we wkładzie jednorazowego użytku, który jest montowany bezpośrednio do aparatu. Do wyboru jest kilkanaście wzorów kolczyków, o różnych kolorach i kształtach, z cyrkonią lub perełką. Zabieg wykonujemy również dzieciom.