• LASER PIKOSEKUNDOWY

  Laser pikosekundowy to innowacyjny zabieg laseroterapii, który pozwala na pozbycie się blizn, rozstępów, przebarwień, ale także niechcianego makijażu permanentnego oraz tatuażu.

  Laser pikosekundowy, w porównaniu z innymi laserami, wyróżnia się przede wszystkim technologią, która wykorzystuje najkrótszą wiązkę laserową liczoną w pikosekundach (wiązka ta jest dużo krótsza, niż w przypadku popularnego impulsu nanosekundowego). Gwarantuje to zminimalizowanie kontaktu światła laserowego ze skórą, a co za tym idzie, zwiększenie szybkości, skuteczności oraz bezpieczeństwa zabiegu. Dodatkowo technologia sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny, okres regeneracji skóry znacznie skrócony, a ryzyko poparzeń lub przegrzania skóry nie istnieje.

  Działanie lasera pikosekundowego polega na stworzeniu tzw. efektu fotoakustycznego, który sprawia, że obecny w skórze pigment, rozbijany jest na cząsteczki, a następnie usuwany z organizmu. Świetnie radzi sobie nawet z ciemnymi i głęboko osadzonymi pigmentami.

 • REMOVER

  PMU PROFESSIONAL REMOVER – zabieg usuwania/rozjaśniania nieudanego lub niechcianego makijażu permanentnego. Tempo pozbywania się barwnika ze skóry jest indywidualne i zazwyczaj zależy od rodzaju pigmentu i głębokości jego wprowadzenia.
  Należy też pamiętać o tym, że kuracja Removerem może być czasochłonna – każdy zabieg można wykonywać w odstępie sześciu tygodni, jednak jest to bezpieczniejsza i mniej agresywna metoda od usuwania makijażu za pomocą lasera.
  Podczas zabiegu pod skórę wprowadzany jest preparat, który wybija pigment na zewnątrz.
  Efekty usuwania makijażu możemy zobaczyć już bezpośrednio po zabiegu, ale także w trakcie gojenia się, gdy pigment wydostaję się na zewnątrz i odpada wraz z małymi strupkami.