ION Magnum – LIFTING TWARZY

 • ION Magnum – lifting twarzy – efekty

  ✓ U wszystkich badanych pacjentek wystąpiła wyraźna poprawa wyglądu twarzy po wykonanym zabiegu ( redukcja zmarszczek, wzrost napięcia, elastyczności i gładkości skóry, zwężenie porów, rozjaśnienie przebarwień, zmniejszenie obrzęków pod oczami, uniesienie policzków i brwi, spłycenie fałdów nosowo-wargowych i marionetkowych).
  ✓ Odnotowano wysoki stopień zadowolenia pacjentek z efektów nieinwazyjnego zabiegu wykonanego urządzeniem Ion Magnum.
  ✓ Natychmiastowy efekt liftingu bez jakichkolwiek skutków ubocznych, typu obrzęki, krwiaki, zaczerwienienia.

 • Magnum na czym polega jego innowacyjność?

  Technologia ION Magnum została opracowana na Uniwersytecie Londyńskim przez współwynalazcę pierwszego na świecie rozrusznika serca Dr Gerrego Pollocka.
  Ion Magnum to przełomowa technologia, która buduje i wzmacnia układ mięśniowy, szybko spala tłuszcz, stymuluje kolagen i elastynę zwiększając elastyczność, jędrność i gładkość skóry.

  Sygnał wychodzący z urządzenia ION Magnum jest zsynchronizowany z rytmem procesów biologicznych i przez rdzeń kręgowy trafia do mózgu. Odpowiedzią jest pełny, szybki skurcz mięśni bez konieczności ruchu, bez skutków ubocznych w postaci zmęczenia i bólu. Natomiast skurcz ten wspomaga wydzielanie hormonów oraz usprawnia procesy metaboliczne w organizmie.

RF FRAKCYJNY Mikroigłowy – lifting bez skalpela

 • RF FRAKCYJNY Mikroigłowy – zaawansowana technologia anty-aging

  RF FRAKCYJNY Mikroigłowy łączy w sobie dwie najnowocześniejsze technologie wykorzystywane przy bezoperacyjnym liftingu twarzy: precyzyjnie kontrolowane Bi-polarne fale radiowe oraz system mikroigłowy.

  Urządzenie pozwala na zaoferowanie szerokiego wachlarza zabiegowego, na który składają się lifting twarzy, redukcja zmarszczek i blizn, przestrzenne zagęszczenie i ujędrnienie skóry uzyskiwane dzięki podskórnemu remodelingowi kolagenu oraz widoczna redukcja rozstępów.

  Podczas zabiegu bardzo cienkie mikroigły są wprowadzane pod skórę na różną głębokość (od 0.3 do 3 mm) i tu emitują fale radiowe, nagrzewając krótko, ale bardzo silnie tkankę wokół igieł bez przegrzewania powierzchni skóry i bez poparzeń. Po emisji fali igły natychmiast wycofują się ze skóry.
  Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu.Wprowadzenie igieł na kilka poziomów w skórze pozwala osiągnąć przestrzenny efekt ujędrnienia skóry.

  Efekty po zabiegach można podzielić na te widoczne od razu oraz te, które uaktywniają się z czasem.Bezpośrednio po zabiegu następuje
  obkurczenie włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak efekty ostateczne są widoczne kilka tygodni po zabiegu. Następuje
  wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu. Skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, wypełniają się drobne zmarszczki, poprawia się owal
  twarzy. Ponadto zabiegi z wykorzystaniem RF FRAKCYJNEGO Mikroigłowego skutecznie i trwale usuwają blizny zanikowe i niwelują rozstępy.

pHformula RESURFACING SKÓRY

 • Resurfacing pHformula – działanie

  Wieloletnie badania zaprocentowały stworzeniem pionierskiej technologii, w której po raz pierwszy wyrównano poziom pH (stopień kwaśności roztworu) z pKa (siła działania samego kwasu, bez roztworu), co oznacza maksymalny, kontrolowany poziom uwalnianych protonów, prowadzący do optymalnej odbudowy komórek. Dopełnieniem zabiegów jest obecność kompleksu PH DVCTM ,który zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych, co stwarza możliwość stosowania kwasów bez powstawania podrażnień i odczynów zapalnych, zapewnia międzykomórkowy transport składników aktywnych, a także dzięki zawartości F-dekaliny przyspiesza gojenie się ran i wzmacnia barierę ochronną. PH DVCTM posiada właściwości hydrofilowe i hydrofobowe, co oznacza, że ułatwia jednolitą penetrację warstwy rogowej naskórka i skóry przez substancje czynne.

  Gama pHformula jest idealnie skrojona do potrzeb każdego pacjenta dzięki 3 siłom działania, o doborze których decyduje wrażliwość skóry oraz intensywność problemu. Resurfacing pHformula przeznaczony jest dla osób z problemami: starzenia się skóry (AGE1,2,3), przebarwieniami (MELA1,2,3), trądzikiem (ACNE1,2,3) i skórą wrażliwą, naczyniową, trądzikiem różowatym (CR1). Zabiegi Resurfacingu pHformula powinny być łączone ze stosowaniem produktów do domowej kuracji, w celu odpowiedniego przygotowania skóry i optymalizacji uzyskanych efektów.

 • Produkty kuracji domowej

  Stosowanie produktów domowej kuracji resurfacingu skóry pHformula jest konieczne w celu przygotowania, optymalizacji i utrzymania efektów resurfacingu, gwarantuje działanie najbardziej zaawansowanej procedury leczenia.

  Kuracja domowa pHformula jest łatwa i prosta do stosowania. Produkty są pogrupowane na trzy kategorie: active, recovery i suport.

  ✓ Produkty należące do grupy ACTIVE to najbardziej aktywne, i maksymalnie wzmacniające produkty, stanowiące idealne przygotowanie do zabiegów resurfacingu skóry.
  ✓ Kategoria RECOVERY została stworzona nie tylko w celu szybkiej regeneracji skóry, ale również w celu utrzymania i wydłużenia efektów uzyskanych dzięki resurfacingowi.
  ✓ Kategoria SUPPORT zapewnia zrównoważenie pH poprzez unikalną suplementację skóry, co pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji skóry zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, jak również stanowi szerokie spektrum ochrony przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

  Wszystkie produkty dostępne są w gotowych zestawach jak i oddzielnie.

XYLOGIC RETIX C – INTENSYWNA TERAPIA ANTI-AGING

 • Zabieg RETIX C na czym polega?

  Zabieg polega na działaniu trzech składników: Retinol 4% + witamina C 8% + antyoksydanty 30%.
  Retinol w postaci stabilnego i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix, wykazuje wydłużoną i zwiększoną penetrację w głąb skóry, przy jednoczesnym zminimalizowaniu stężenia. Obecna Witamina C 8% w postaci lewoskrętnego steroizomeru kwasu askorbinowego oraz Antyoksydanty 30%, wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania, dzięki czemu zawarty w formule Retinol 2% wykazuje przedłużone i optymalne działanie terapeutyczne.

 • RETIX C na działanie

  ✓ regulacja procesu rogowacenia naskórka,
  ✓ odbudowa włókien kolagenu, elastyny i stymulacja odnowy komórek skóry,
  ✓ wygładzenie, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry,
  ✓ zagęszczenie i poprawa napięcia skóry,
  ✓ zwiększenie poziomu nawilżenia skóry dzięki ograniczeniu przez naskórkowej utraty wody z naskórka (TEWL – TransepidermalWaterLoss),
  ✓ ochrona przed fotouszkodzeniami i zwiększenie naturalnej bariery ochronnej skóry, dzięki przywróceniu w skórze prawidłowego poziomu witaminy A.

 • Efekty po zabiegu

  Skóra jest widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita, jędrna i napięta a zmarszczki mniej widoczne.

 • Wskazania przed i po dokonaniu zakupu

  PRZED ZABIEGIEM

  Na tydzień przed zabiegiem nie należy stosować depilacji, elektrolizy, woskowania, ścierających gąbek, dermabrazji, retinoidów i preparatów drażniących skórę, opalać skóry, stosować środków samoopalających.

  Mężczyźni nie powinni się golić w dniu zabiegu.

  PO ZABIEGU

  Po wykonaniu profesjonalnej części zabiegu w gabinecie, pacjent udaje się do domu z maską retinolową, którą zmywa samodzielnie po 6-8 godzinach.

  Seria powinna składać się z minimum 4 zabiegów z częstotliwością jeden zabieg co cztery tygodnie.

 • Przeciwwskazania

  Zabieg polega na działaniu trzech składników: Retinol 4% + witamina C 8% + antyoksydanty 30%.
  Retinol  w postaci stabilnego i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix, wykazuje wydłużoną i zwiększoną penetrację w głąb skóry, przy jednoczesnym zminimalizowaniu stężenia. Obecna Witamina C 8% w postaci lewoskrętnego steroizomeru kwasu askorbinowego oraz Antyoksydanty 30%, wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania, dzięki czemu zawarty w formule Retinol 2% wykazuje przedłużone i optymalne działanie terapeutyczne.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

 • Mezoterapia igłowa – co sprawia że jest tak bardzo popularna?

  Mezoterapia kosmetyczno-estetyczna polega na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie przygotowanych sterylnych koktajli anti-aging, poliwitamin, mieszanek na bazie kwasu hialuronowego.

  W naszym salonie używamy tylko najwyżej jakości koktajli marki Laboratorie Revitacare France.

  ✓  CYTOCARE to ekskluzywne koktajle do mezoterapii dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Ich skład oprócz zawartości kwasu hialuronowego posiada 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

  ✓ STRETCHCARE to doskonałe połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5, oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE. Dzięki doskonale dobranym składnikom obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt natychmiastowego liftingu, a skóra staje się idealnie napięta i wzmocniona. Rysy twarzy wyostrzają się, a owal staje się wyrazisty i idealnie wyrzeźbiony. Skóra poddana kuracji jest gładsza, wzmocniona wręcz podniesiona. Twarz odzyskuje idealny kształt i wyrazistość. Przebarwienia i plamy pigmentacyjne stają się mniej widoczne, skóra jest idealnie rozświetlona i nawilżona.

  ✓ CYTOCARE S LINE gwarantuje wyjątkowe nawilżenie i działanie antyoksydacyjne, spektakularny efekt rozświetlający. To niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną. CytoCare S Line oznacza rewitalizację, nawilżenie skóry twarzy, dekoltu oraz grzbietów dłoni. Rekomendowana szczególnie jako SOFT FILLING oraz w celu odmłodzenia obszarów wrażliwych takich jak okolice ust i oczodołu.

 • Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Jest techniką wykorzystującą uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnych preparatów poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza).

  Popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie Klientów.

  Mezoterapia igłowa daje długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry.

 • Mezoterapia skóry głowy – sposób na przeciwdziałanie wypadaniu włosów

  Mezoterapia przynosi nieocenione korzyści poprawy jakości włosów, zahamowania ich wypadania, a nawet odrostu nowych. Polecana jest zwłaszcza osobom mającym problemy z wypadaniem włosów i łysieniem.

  Na czym polega?
  Mezoterapia polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów (głównie leki przeciwzapalne, witaminy i substancje odżywcze). Zestaw leków dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta.

  W naszym salonie używamy tylko najwyżej jakości produktu marki Laboratorie Revitacare France.

 • HairCare – ratunek dla osłabionych, pozbawionych blasku i wypadających włosów

  HairCare jako jeden z nielicznych na rynku estetycznym posiada certyfikat jako wyrób medyczny klasy III do iniekcji skórnej co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i widoczne efekty. Dzięki naturalnym składnikom o bardzo skutecznym stężeniu struktura włosa ulega wyraźnej poprawie, wydzielanie sebum zostaje wyregulowane, cebulki włosa wzmocnione a równowaga biologiczna skóry przywrócona.

  Arginina, glutamina, glicyna i ornityna wzmacniają korzeń włosa powodując bujny wzrost, cysteina i cynk dwa główne składniki keratyny wzmacniają i chronią włókna kapilarne, sprawiają że włosy wyglądają niezwykle pięknie i zdrowo stają się błyszczące. Oprócz poprawy struktury włosa ważny jest jego wzrost, który gwarantują zawarte w HairCare witaminy z grupy B.

  Zabieg HairCare zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Mezoterapia HairCare to gwarancja zdrowych, wzmocnionych i pełnych blasku włosów. Zabieg poleca się nie tylko w celu leczenia problemów związanych z włosami i skórą głowy ale także jako profilaktyka tych dolegliwości.