ION Magnum – LIFTING TWARZY

 • ION Magnum – lifting twarzy – efekty

  U wszystkich badanych pacjentek wystąpiła wyraźna poprawa wyglądu twarzy po wykonanym zabiegu ( redukcja zmarszczek, wzrost napięcia, elastyczności i gładkości skóry, zwężenie porów, rozjaśnienie przebarwień, zmniejszenie obrzęków pod oczami, uniesienie policzków i brwi, spłycenie fałdów nosowo-wargowych i marionetkowych).
  ✓ Odnotowano wysoki stopień zadowolenia pacjentek z efektów nieinwazyjnego zabiegu wykonanego urządzeniem Ion Magnum.
  ✓ Natychmiastowy efekt liftingu bez jakichkolwiek skutków ubocznych, typu obrzęki, krwiaki, zaczerwienienia.

 • Magnum na czym polega jego innowacyjność?

  Technologia ION Magnum została opracowana na Uniwersytecie Londyńskim przez współwynalazcę pierwszego na świecie rozrusznika serca Dr Gerrego Pollocka.
  Ion Magnum to przełomowa technologia, która buduje i wzmacnia układ mięśniowy, szybko spala tłuszcz, stymuluje kolagen i elastynę zwiększając elastyczność, jędrność i gładkość skóry.

  Sygnał wychodzący z urządzenia ION Magnum jest zsynchronizowany z rytmem procesów biologicznych i przez rdzeń kręgowy trafia do mózgu. Odpowiedzią jest pełny, szybki skurcz mięśni bez konieczności ruchu, bez skutków ubocznych w postaci zmęczenia i bólu. Natomiast skurcz ten wspomaga wydzielanie hormonów oraz usprawnia procesy metaboliczne w organizmie.

RF FRAKCYJNY Mikroigłowy – lifting bez skalpela

 • RF FRAKCYJNY Mikroigłowy – zaawansowana technologia anty-aging

  RF FRAKCYJNY Mikroigłowy łączy w sobie dwie najnowocześniejsze technologie wykorzystywane przy bezoperacyjnym liftingu twarzy: precyzyjnie kontrolowane Bi-polarne fale radiowe oraz system mikroigłowy.

  Urządzenie pozwala na zaoferowanie szerokiego wachlarza zabiegowego, na który składają się lifting twarzy, redukcja zmarszczek i blizn, przestrzenne zagęszczenie i ujędrnienie skóry uzyskiwane dzięki podskórnemu remodelingowi kolagenu oraz widoczna redukcja rozstępów.

  Podczas zabiegu bardzo cienkie mikroigły są wprowadzane pod skórę na różną głębokość (od 0.3 do 3 mm) i tu emitują fale radiowe, nagrzewając krótko, ale bardzo silnie tkankę wokół igieł bez przegrzewania powierzchni skóry i bez poparzeń. Po emisji fali igły natychmiast wycofują się ze skóry.
  Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu.Wprowadzenie igieł na kilka poziomów w skórze pozwala osiągnąć przestrzenny efekt ujędrnienia skóry.

  Efekty po zabiegach można podzielić na te widoczne od razu oraz te, które uaktywniają się z czasem.Bezpośrednio po zabiegu następuje
  obkurczenie włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak efekty ostateczne są widoczne kilka tygodni po zabiegu. Następuje
  wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu. Skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, wypełniają się drobne zmarszczki, poprawia się owal
  twarzy. Ponadto zabiegi z wykorzystaniem RF FRAKCYJNEGO Mikroigłowego skutecznie i trwale usuwają blizny zanikowe i niwelują rozstępy.

pHformula RESURFACING SKÓRY

 • Resurfacing pHformula – działanie

  Wieloletnie badania zaprocentowały stworzeniem pionierskiej technologii, w której po raz pierwszy wyrównano poziom pH (stopień kwaśności roztworu) z pKa (siła działania samego kwasu, bez roztworu), co oznacza maksymalny, kontrolowany poziom uwalnianych protonów, prowadzący do optymalnej odbudowy komórek. Dopełnieniem zabiegów jest obecność kompleksu PH DVCTM ,który zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych, co stwarza możliwość stosowania kwasów bez powstawania podrażnień i odczynów zapalnych, zapewnia międzykomórkowy transport składników aktywnych, a także dzięki zawartości F-dekaliny przyspiesza gojenie się ran i wzmacnia barierę ochronną. PH DVCTM posiada właściwości hydrofilowe i hydrofobowe, co oznacza, że ułatwia jednolitą penetrację warstwy rogowej naskórka i skóry przez substancje czynne.

  Gama pHformula jest idealnie skrojona do potrzeb każdego pacjenta dzięki 3 siłom działania, o doborze których decyduje wrażliwość skóry oraz intensywność problemu. Resurfacing pHformula przeznaczony jest dla osób z problemami: starzenia się skóry (AGE1,2,3), przebarwieniami (MELA1,2,3), trądzikiem (ACNE1,2,3) i skórą wrażliwą, naczyniową, trądzikiem różowatym (CR1). Zabiegi Resurfacingu pHformula powinny być łączone ze stosowaniem produktów do domowej kuracji, w celu odpowiedniego przygotowania skóry i optymalizacji uzyskanych efektów.

 • Produkty kuracji domowej

  Stosowanie produktów domowej kuracji resurfacingu skóry pHformula jest konieczne w celu przygotowania, optymalizacji i utrzymania efektów resurfacingu, gwarantuje działanie najbardziej zaawansowanej procedury leczenia.

  Kuracja domowa pHformula jest łatwa i prosta do stosowania. Produkty są pogrupowane na trzy kategorie: active, recovery i suport.

  ✓ Produkty należące do grupy ACTIVE to najbardziej aktywne, i maksymalnie wzmacniające produkty, stanowiące idealne przygotowanie do zabiegów resurfacingu skóry.
  ✓ Kategoria RECOVERY została stworzona nie tylko w celu szybkiej regeneracji skóry, ale również w celu utrzymania i wydłużenia efektów uzyskanych dzięki resurfacingowi.
  ✓ Kategoria SUPPORT zapewnia zrównoważenie pH poprzez unikalną suplementację skóry, co pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji skóry zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, jak również stanowi szerokie spektrum ochrony przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

  Wszystkie produkty dostępne są w gotowych zestawach jak i oddzielnie.

XYLOGIC RETIX C – INTENSYWNA TERAPIA ANTI-AGING

 • Zabieg RETIX C na czym polega?

  Zabieg polega na działaniu trzech składników: Retinol 4% + witamina C 8% + antyoksydanty 30%.
  Retinol w postaci stabilnego i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix, wykazuje wydłużoną i zwiększoną penetrację w głąb skóry, przy jednoczesnym zminimalizowaniu stężenia. Obecna Witamina C 8% w postaci lewoskrętnego steroizomeru kwasu askorbinowego oraz Antyoksydanty 30%, wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania, dzięki czemu zawarty w formule Retinol 2% wykazuje przedłużone i optymalne działanie terapeutyczne.

 • RETIX C na działanie

  ✓ regulacja procesu rogowacenia naskórka,
  ✓ odbudowa włókien kolagenu, elastyny i stymulacja odnowy komórek skóry,
  ✓ wygładzenie, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry,
  ✓ zagęszczenie i poprawa napięcia skóry,
  ✓ zwiększenie poziomu nawilżenia skóry dzięki ograniczeniu przez naskórkowej utraty wody z naskórka (TEWL – TransepidermalWaterLoss),
  ✓ ochrona przed fotouszkodzeniami i zwiększenie naturalnej bariery ochronnej skóry, dzięki przywróceniu w skórze prawidłowego poziomu witaminy A.

 • Efekty po zabiegu

  Skóra jest widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita, jędrna i napięta a zmarszczki mniej widoczne.

 • Wskazania przed i po dokonaniu zakupu

  PRZED ZABIEGIEM

  Na tydzień przed zabiegiem nie należy stosować depilacji, elektrolizy, woskowania, ścierających gąbek, dermabrazji, retinoidów i preparatów drażniących skórę, opalać skóry, stosować środków samoopalających.

  Mężczyźni nie powinni się golić w dniu zabiegu.

  PO ZABIEGU

  Po wykonaniu profesjonalnej części zabiegu w gabinecie, pacjent udaje się do domu z maską retinolową, którą zmywa samodzielnie po 6-8 godzinach.

  Seria powinna składać się z minimum 4 zabiegów z częstotliwością jeden zabieg co cztery tygodnie.

 • Przeciwwskazania

  – ekspozycja skóry na słońce (bardzo słoneczne lato)

  – alergie skórne,

  – aktywna opryszczka,

  – skłonność do powstawania bliznowców,

  – stan po zabiegu chirurgicznym w obrębie twarzy (do 2 miesięcy),

  – ciąża

  – karmienie piersią

  – liczne znamiona melanocytowe

  – liczne teleangiektazje

  – stan po krioterapii (do 6 miesięcy)

  – choroby autoimmunologiczne

  – skóra podrażniona, uszkodzona

  – ciężkie postacie trądziku

  – wymagają wcześniejszej terapii farmakologicznej,

  – doustna terapia pochodnymi wit. A (Roaccutane)

  -wymagana co najmniej półroczna przerwa.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

 • Mezoterapia igłowa – co sprawia że jest tak bardzo popularna?

  Mezoterapia kosmetyczno-estetyczna polega na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie przygotowanych sterylnych koktajli anti-aging, poliwitamin, mieszanek na bazie kwasu hialuronowego.

  W naszym salonie używamy tylko najwyżej jakości koktajli marki Laboratorie Revitacare France.

  ✓  CYTOCARE to ekskluzywne koktajle do mezoterapii dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Ich skład oprócz zawartości kwasu hialuronowego posiada 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

  ✓ STRETCHCARE to doskonałe połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5, oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE. Dzięki doskonale dobranym składnikom obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt natychmiastowego liftingu, a skóra staje się idealnie napięta i wzmocniona. Rysy twarzy wyostrzają się, a owal staje się wyrazisty i idealnie wyrzeźbiony. Skóra poddana kuracji jest gładsza, wzmocniona wręcz podniesiona. Twarz odzyskuje idealny kształt i wyrazistość. Przebarwienia i plamy pigmentacyjne stają się mniej widoczne, skóra jest idealnie rozświetlona i nawilżona.

  ✓ CYTOCARE S LINE gwarantuje wyjątkowe nawilżenie i działanie antyoksydacyjne, spektakularny efekt rozświetlający. To niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną. CytoCare S Line oznacza rewitalizację, nawilżenie skóry twarzy, dekoltu oraz grzbietów dłoni. Rekomendowana szczególnie jako SOFT FILLING oraz w celu odmłodzenia obszarów wrażliwych takich jak okolice ust i oczodołu.

 • CYTOCARE C715

  Naturalne wypełnienie i widoczne ujędrnienie skóry

  Preparat Cytocare C715 jest pomostem pomiędzy mezoterapią a wypełniaczem. Dzięki innowacyjnemu połączeniu kwasu hialuronowego o wysokiej lepkości karnozyny oraz kompleksu aminokwasów, przywróci skórze jędrność i młodość.

  Kwas Hialuronowy z efektem wypełnienia CMC (w ilości 75 mg HA/5 ml)

  Wysokie stężenie kwasu hialuronowego powoduje natychmiastowy efekt wypełniania i przywraca skórze odpowiedni, wysoki poziom nawilżenia. CMC jako nośnik poprawia właściwości reologiczne preparatu. Zwiększa jego lepkość i powoduje precyzyjne rozmieszczenie w warstwie tkanki oraz efekt subtelnego wypełnienia i uniesienia.

  Karnozyna (dipeptyd) – antyoksydant XXI wieku 

  Karnozyna jako jeden z najsilniejszych antyoksydantów blokuje mechanizmy wpływające na starzenie się komórek skóry. Działa odmładzająco i przeciwstarzeniowo oraz uruchamia procesy naprawcze komórek.

  Kompleks aminokwasów

  Opatentowany kompleks dynamicznej sieci aminokwasów uruchamia przebudowę uszkodzonych komórek, dzięki czemu następuje ich natychmiastowa regeneracja. Zmniejsza zaczerwienienie, wzmacnia barierę hydrolipidową skóry i poprawia jej koloryt.

 • Mezoterapia skóry głowy – sposób na przeciwdziałanie wypadaniu włosów

  Mezoterapia przynosi nieocenione korzyści poprawy jakości włosów, zahamowania ich wypadania, a nawet odrostu nowych. Polecana jest zwłaszcza osobom mającym problemy z wypadaniem włosów i łysieniem.

  Na czym polega?
  Mezoterapia polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów (głównie leki przeciwzapalne, witaminy i substancje odżywcze). Zestaw leków dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta.

  W naszym salonie używamy tylko najwyżej jakości produktu marki Laboratorie Revitacare France.

 • HairCare – ratunek dla osłabionych, pozbawionych blasku i wypadających włosów

  HairCare jako jeden z nielicznych na rynku estetycznym posiada certyfikat jako wyrób medyczny klasy III do iniekcji skórnej co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i widoczne efekty. Dzięki naturalnym składnikom o bardzo skutecznym stężeniu struktura włosa ulega wyraźnej poprawie, wydzielanie sebum zostaje wyregulowane, cebulki włosa wzmocnione a równowaga biologiczna skóry przywrócona.

  Arginina, glutamina, glicyna i ornityna wzmacniają korzeń włosa powodując bujny wzrost, cysteina i cynk dwa główne składniki keratyny wzmacniają i chronią włókna kapilarne, sprawiają że włosy wyglądają niezwykle pięknie i zdrowo stają się błyszczące. Oprócz poprawy struktury włosa ważny jest jego wzrost, który gwarantują zawarte w HairCare witaminy z grupy B.

  Zabieg HairCare zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Mezoterapia HairCare to gwarancja zdrowych, wzmocnionych i pełnych blasku włosów. Zabieg poleca się nie tylko w celu leczenia problemów związanych z włosami i skórą głowy ale także jako profilaktyka tych dolegliwości.

 • Cellucare

  Zabieg mezoterapii igłowej polega na podaniu pod skórę cienką igła preparatu CelluCare. Jest to doskonały koktajl który zawiera trzy główne składniki: kwas hialuronowy, kofeinę oraz pierwiastki śladowe.

  SPECYFIKACJA:

  ROZBICIE ZBITEGO CELLULITU
  Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego hydrolizującego błony komórkowe, następuje uwolnienie adipocytów odpowiedzialnych za pojawianie się grudek tłuszczu w tkankach. Tłuszcz zostaje uwolniony.
  AKTYWIZACJA SPALANIA TŁUSZCZU, REDUKCJA ZAPASÓW TŁUSZCZU
  Zawierający składnik spalający tłuszcz, CelluCare® stymuluje redukcję tłuszczów i przekształca je w źródło energii. Ponadto, pierwiastki śladowe maksymalizują aktywność odpowiednich enzymów.
  NASILENIE MIKROCYRKULACJI ORAZ DRENAŻU
  Kofeina pobudza mikrocyrkulację skórną, przyczyniając się tym samym do eliminacji rozłożonych kwasów tłuszczowych.
  POPRAWA WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO TKANKI SKÓRNEJ
  Nawilżające właściwości kwasu hialuronowego nadają skórze miękkość i gładkość. Pierwiastki śladowe pobudzają komórki i bardziej wzmacniają skórę. Kwas hialuronowy dodatkowo kondycjonuje i wygładza skórę.

  WIDOCZNE REZULTATY

  Naukowo opracowana formuła CelluCare® zawiera mieszankę skutecznych składników, a jej oczywiste rezultaty są widoczne gołym okiem na różnych etapach: Eliminowane są obszary składowania tłuszczu, co poprawia zarys sylwetki. Pacjenci odczuwają intensywny efekt wygładzenia; “skórka pomarańczowa” w widoczny sposób zanika.

 • Stymulatory tkankowe

  STYMULATORY TKANKOWE to preparaty przeznaczone do mezoterapii igłowej dające bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Stymulatory tkankowe zmuszają skórę do odbudowywania ubytków tkankowych( nie zmieniając przy tym rysów twarzy !) tworząc przy tym bardzo naturalny efekt wymodelowania. Skracają włókna kolagenowe i wymuszają w naturalny sposób szybsze tempo regeneracji co w konsekwencji prowadzi do zagęszczenia struktur skóry, przywrócenia jej napięcia oraz poprawy owalu twarzy . Stymulatory tkankowe pobudzają naturalnie zachodzące procesy w naszej skórze, dzięki czemu efektami zabiegowymi możemy się cieszyć bardzo długo.

  W swoim składzie posiadają one wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, aminokwasy, peptydy i antyoksydanty. Taka kompozycja składników aktywnych pozwala nam osiągnąć bardzo szerokie spektrum działania zapewniając:
  – ujędrnienie i zagęszczenie skóry
  – podkreślenie owalu twarzy
  – redukcja drugiego podbródka i chomików
  – działanie antygrawitacyjne
  – redukcja zmarszczek
  – nawilżenie, rozjaśnienie i odżywienie skóry.

  Ten typ preparatów przeznaczonych do mezoterapii igłowej sprawdzą się również świetnie na okolice oczu. Zapewnią nam one przede wszystkim zagęszczenie tej okolicy (skóra wokół oczu z reguły jest bardzo cienka, przez co szybciej zauważalne są pierwsze oznaki starzenia). W rezultacie zmarszczki ulegaja bardzo mocnemu spłyceniu, a skóra jest nawilżona i odżywiona. Dzięki stymulacji okolicy oka jesteśmy w stanie zredukowac cienie, mocno rozjaśnić i rozswietlić tę okolicę.
  Zabieg z użyciem stymulatora tkankowego może być traktowany jako terapia anti-ageing, gdzie występują zauważalne oznaki starzenia się skóry, jak i zabieg profilaktyczny, który bardzo mocno spowolni ten proces. Ilość jak i czestotliwość zabiegów jest dobierana indywidualnie od potrzeb skóry.