Kadra

Wykwalifikowana kadra kosmetyczna posiada ogromne doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności, które skutecznie wykorzystuje w wykonywaniu oferowanych usług kosmetycznych, dzięki temu efekty wykonywanych usług przekładają się na satysfakcję oraz zadowolenie Klientów.

Profesjonalizm na wysokim poziomie oraz jakość usług, gwarantują również najwyższej klasy produkty oraz urządzenia, które są wyposażeniem naszego salonu urody. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz pielęgnacji twarzy i ciała pozwalają nam sprostać oczekiwaniom wielu wymagających klientów.

Misja firmy

Studio Urody ZOE to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie profesjonalizm, efektywność oraz pasję w kreowaniu wizerunku zewnętrznego naszych klientów. Jesteśmy z wami już 10 lat.

Oferuje konsultacje oraz zabiegi kosmetologii począwszy od manicure, pedicure poprzez pielęgnację twarzy i ciała, stylizację rzęs oraz brwi wszelkimi metodami, aż do medycyny estetycznej. Ważne miejsce w ofercie zabiegowej zajmuje pigmentacja medyczna, która pomaga wrócić do formy psychicznej oraz fizycznej osobom po trudnych doświadczeniach a także  zabiegach medycznych.

Zastosowanie fizjomikropunktury oraz rekonstrukcja  brodawki sutkowej u takich osób daje im szansę na lepszy komfort życia.

Z zawodu licencjonowany kosmetolog. Linergistka z 9 letnim doświadczeniem. Od początku kariery zawodowej specjalizuje się w metodzie Microblading tworząc swoją autorską technikę w której kładzie szczególny nacisk na wykonanie szybkiego, symetrycznego rozrysunku brwi i pigmentację prowadzącą do uzyskania efektu cienkich, równomiernych włosów po wygojeniu. Rozwój osobisty stymulowany nowymi doświadczeniami i umiejętnościami poprzez udział w licznych szkoleniach, sympozjach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ciągle podnosi swoje umiejętności oraz poziom oferowanych usług, tak aby klient czuł bezpieczeństwo, decydując się na zabieg. Specjalizuje się nie tylko w makijażu permanentnym beauty, ale również medycznym tj.:

  • kamuflaż blizn pooperacyjnych, pooparzeniowych, rozstępów- rozluźnienie i ich wygładzenie,
  • redukcja przebarwień,
  • rozszczep warg,
  • rekonstrukcja piersi- odtworzenie brodawki piersiowej 3D.

Jej praca na żywym modelu została wyróżniona podczas Microblading Masterclass Extreme Natural Look. Tytuł MICROBLADING & PMU PRO ARTIST. Nr certyfikacji międzynarodowej no. 117. Założycielka Centrum Szkoleniowego Zoe, w którym od 5 lat jest głównym trenerem z zakresu makijażu permanentnego. Dystrybutor marki MEI-CHA w Polsce. Właścicielka Studio Urody Zoe. Mieszka i pracuje na stałe w Rzeszowie.

Manager i prawa ręka właścicielki Studio Urody Zoe – Pauliny Bober. Kosmetyczka z 8 letnim stażem, która od początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się w zabiegach pielęgnacji twarzy i ciała. W pracy stawia na stałe poszerzanie wiedzy oraz indywidualne podejście do klientek odwiedzających salon oferując dobrze dobraną procedurę zabiegową i doradzając w kwestii pielęgnacji domowej. Kolejną dziedziną, w której świetnie się odnajduje jest podologia zajmująca się pielęgnacją stóp będąca częścią kosmetyki leczniczej. Każdego dnia przygląda się deformacją stóp i mierzy się z jej skutkami tj.: nagniotkami, modzelami, odciskami i wrastającymi paznokciami.
Od 5 lat regularnie prowadzi szkolenia z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, technik zabiegowych oraz obsługi maszyn. Jest również certyfikowanym szkoleniowcem z zakresu zakładania klamry drucianej PODOKLAMRA, która jest czasowym implantem na wrastające paznokcie.

KAROLINA CHLEBICA

Menager

Manager Centrum Szkoleniowego Zoe, gdzie koordynuje organizację szkoleń każdego dnia służąc fachową wiedzą w zakresie oferowanych usług oraz dbając o właściwy obieg dokumentów potwierdzających udział w kursach. Pełni opiekę nad kontami centrum szkoleniowego oraz salonu w mediach społecznościowych. Na co dzień można spotkać ją w recepcji Studio Urody Zoe, gdzie odpowiada za zarządzanie pracą salonu.

BARBARA JAMROZIK

Cosmetology specialist

Specjalizuje się w stylizacji rzęs. Przygodę z zabiegami przedłużania i zagęszczania rzęs rozpoczęła w 2015 roku. Od tego czasu stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych specjalistycznych kursach. Swoją pasją stara się zarażać kursantki regularnie przeprowadzając szkolenia z przedłużania rzęs metodami 1:1, 2d-3d, 4d-10d oraz liftingu i laminowania brwi i rzęs. Prowadzi również warsztaty z artystycznej stylizacji brwi z użyciem światowego bestsellera  – henny BH Brow Henna.

MAŁGORZATA BAZAN

COSMETOLOGY SPECIALIST

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalizacją Kosmetologia. W zawodzie pracuje od 8 lat. W Studio Urody Zoe zajmuje się głównie zabiegami pielęgnacji twarzy i ciała wprowadzając na stałe do oferty salonu masaż relaksacyjno-kosmetyczny. Wykonuje również zabiegi z zakresu podologii, stylizacji paznokci oraz brwi.

IZABELA DYLOWSKA

Cosmetology specialist

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Kosmetologia ze specjalizacją kosmetologia estetyczna. W Studio Urody Zoe zajmuje się stylizacją brwi ze szczególnym uwzględnieniem henny BH Brow Henna – światowego bestsellera w koloryzacji brwi. Wykonuje również zabiegi z zakresu stylizacji paznokci oraz rzęs.