Zespół specjalistów, któremu możesz powierzyć swoją skórę. Wysokie kompetencje naszych profesjonalistów zapewnią Ci gwarancję staranności i dbałość o każdy szczegół wybranego zabiegu dla Ciebie. Każda Twoja wizyta w naszym studio zapewni Ci prawdziwą przyjemność, ponieważ zadbamy nie tylko o najlepsza kondycję Twojej skóry, ale również o idealne samopoczucie i harmonie Twojego ciała i duszy.

Paulina Bober

Właścicielka Studio Urody oraz Centrum Szkoleniowego ZOE.

Certyfikowany trener makijażu permanentnego. Kosmetolog, linergistka z 14-letnim doświadczeniem. Mistrzyni  Polski  Makijażu Permanentnego w kategorii Microblading.  W 2021 roku rezperentowała nasz kraj w Turcji podczas Mistrzostw Świata WULOP. Codzienna praca z klientem pozwala jej na zdobycie obszernej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. Kolejnym  ważnym miejscem na jej drodze zawodowej  jest  Centrum Szkoleniowe  ZOE. W nim  regularnie przeprowadza szkolenia z  autorskich technik pigemntacji i przygotowuje swoich kursantów do samodzielnej pracy.

Mistrz PMU w pokazach pigmetacji na żywo  podczas Międzynarodowej Konferencji PMU Gold 2019-2020. Została również wyróżniona za jakość pracy tytułem MICROBLADING & PMU PRO ARTIST. Wielokrotnie reprezentowała swój kraj podczas Mistrzostw Świata w makijażu permanentnym. Pomimo licznych osiągnięć, jako specjalista PMU niepoprzestaje poszerzaniu swojej wiedzy. Swój rozwój wspiera udziałem  w różnorodnych Międzynarodowych kongresach i konferencjach  oraz zagranicznych szkoleniach Masterclass.

Sylwia Kawa

Menager Studio Urody ZOE.

Kosmetolog z ponad 10 letnim stażem w branży Beauty. Od początku swojej kariery zawodowej. Specjalizuje się w zabiegach  pielęgnacji twarzy i ciała tworząc skuteczne rozwiązania w terapiach leczniczych i odmładzających. Certyfikowany specialista w zakresie podologii leczniczej i pielęgnacyjnej.   Od 8 lat regularnie prowadzi szkolenia z zakresu kosmetyki profesjonalnej twarzy  i ciała oraz technik zabiegowych i obsługi maszyn.  W studio wykonuje zabiegi pielęgnacji twarzy oraz ciała o szerokim spektrum działania.

Małgorzata Bazan

Kosmetolog z 15 letnim doświadczeniem w branży beauty.

Specjalizuje się a zarazem pasjonuje  zabiegami, które pomagają opóźnić efekty starzenia się skóry oraz leczyć jej niedoskonałości. Z jej pomocą ułożysz indywidualny oraz skuteczny program naprawczy i prewencyjny dla Twojej skóry.  Na co dzień w studio zajmuje się szeroko pojęta pielęgnacją twarzy i ciała z zakresu medycyny estetycznej ze szczególnym uwzględnieniem stymulatorów tkankowychi mezoterapii igłowej.

Karolina Chlebica

Manager Centrum Szkoleniowego Zoe.

Idealnie odnajduje się w kontakcie z klientem, co pomaga jej w prawidłowej koordynacji szkoleń oraz profesjonalnej obsłudze klienta .  Służy kompleksową wiedzą w zakresie oferowanych usług i szkoleń oraz chętnie odpowie na wszystkie pytania  i doradzi jakie szkolenie wybrać.  Na co dzień w charakterze recepcjonistki naszego studia urody, ze szczególną dbałością troszczy się Wasz komfort.  Jej kilkuletnie doświadczeni w pracy z klientem pozwala na odpowiedz na wszystkie pytania związane  z ofertą naszego salonu.

ZADBAJ O SWOJE WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE PIĘKNO . ODWIEDŹ NAS!