Kadra

Wykwalifikowana kadra kosmetyczna posiada ogromne doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności, które skutecznie wykorzystuje w wykonywaniu oferowanych usług kosmetycznych. Dzięki temu efekty wykonywanych usług przekładają się na satysfakcję oraz zadowolenie klientów. Najwyższej klasy produkty oraz urządzenia, które są wyposażeniem Naszego salonu urody, gwarantują profesjonalizm oraz jakość usług na wysokim poziomie. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz pielęgnacji twarzy i ciała pozwalają nam sprostać oczekiwaniom wielu wymagających klientów.

Misja firmy

Studio Urody ZOE to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie profesjonalizm, efektywność oraz pasję w kreowaniu wizerunku zewnętrznego naszych klientów. Gabinet znajduje się w centralnej części Rzeszowa i jest dostępny dla klientów już od 10 lat. Oferujemy konsultacje oraz zabiegi kosmetologii, począwszy od makijażu permanentnego, poprzez pielęgnację twarzy i ciała, stylizację rzęs oraz brwi, pedicure, aż po medycynę estetyczną. Ważne miejsce w ofercie zabiegowej zajmuję pigmentacja medyczna, która pomaga wrócić do formy psychicznej oraz fizycznej osobom po trudnych doświadczeniach, a także zabiegach medycznych. Zastosowanie fizjomikropunktury oraz rekonstrukcja brodawki sutkowej daje szansę na lepszy komfort życia. 

Paulina Bober – linergistka, kosmetolog z 11 letnim doświadczeniem. Właścicielka Studia Urody oraz akademii szkoleniowej Centrum Szkoleniowe Zoe w Rzeszowie. Certyfikowany trener marki Dermatek. Specjalizuje się w technice Microblading. Jej autorska technika Microblading Smooth Brows opiera się na uzyskaniu bardzo cienkiego, równomiernie napigmentownego włosa po wygojeniu. Rozwój jej zawodowej kariery pozwolił na:

  • wyróżnienie jej akademii Centrum Szkoleniowe ZOE podczas Pmu Gold Conference 2019
  • prezentacja techniki Smooth Brows na pokazie Academy Master Show,
  • uzyskanie tytułu finalisty międzynarodowych Mistrzostw w makijażu permanentnym European Beauty Festival Monachium 2019 oraz Mistrzostw Świata 2019 PMU International Beauty Voyage w Kijowie,
  • wyróżnienie pracy podczas Microblading Masterclass Extreme Natural Look,
  • zdobycie tytułu MICROBLADING & PMU PRO ARTIST. Nr certyfikacji międzynarodowej no. 117.,

Swój rozwój często wspiera udziałem w różnorodnych konferencjach międzynarodowych, kongresach oraz szkoleniach z zakresu makijażu permanentnego.

Manager i prawa ręka właścicielki Studio Urody Zoe – Pauliny Bober. Kosmetyczka z 9 letnim stażem, która od początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się w zabiegach pielęgnacji twarzy i ciała. W pracy stawia na stałe poszerzanie wiedzy oraz indywidualne podejście do klientek odwiedzających salon, oferując idealnie dobraną procedurę zabiegową i doradzając w kwestii pielęgnacji domowej. Kolejną dziedziną, w której świetnie się odnajduje jest Podologia, kosmetyka lecznicza zajmująca się pielęgnacją stóp. Każdego dnia przygląda się deformacjom stóp i mierzy się z jej skutkami tj.: nagniotkami, modzelami, odciskami i wrastającymi paznokciami.
Od 6 lat regularnie prowadzi szkolenia z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, technik zabiegowych oraz obsługi maszyn. Jest również certyfikowanym szkoleniowcem z zakresu zakładania klamry drucianej PODOKLAMRA – czasowy implant na wrastające paznokcie.

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalizacją Kosmetologia. W zawodzie pracuje od 8 lat. W Studio Urody Zoe zajmuje się głównie zabiegami pielęgnacji twarzy i ciała wprowadzając na stałe do oferty salonu masaż relaksacyjno-kosmetyczny. Wykonuje również zabiegi z zakresu podologii, stylizacji paznokci oraz brwi.

MAŁGORZATA BAZAN

COSMETOLOGY SPECIALIST

KAROLINA CHLEBICA

Menager

Manager Centrum Szkoleniowego Zoe, gdzie koordynuje organizację szkoleń każdego dnia służąc fachową wiedzą w zakresie oferowanych usług oraz dbając o właściwy obieg dokumentów potwierdzających udział w kursach. Pełni opiekę nad kontami centrum szkoleniowego oraz salonu w mediach społecznościowych. Na co dzień można spotkać ją w recepcji Studio Urody Zoe, gdzie odpowiada za zarządzanie pracą salonu.

IZABELA DYLOWSKA

Cosmetology specialist

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Kosmetologia ze specjalizacją kosmetologia estetyczna. W Studio Urody Zoe zajmuje się stylizacją brwi ze szczególnym uwzględnieniem makijażu permanentnego brwi metodą Ombre oraz henny BH Brow Henna – światowego bestsellera w koloryzacji brwi. Wykonuje również zabiegi z zakresu laminowania brwi oraz rozjaśniania/usuwania nieudanego makijażu permanentnego PMU Remover.