ION Magnum – LIFTING CIAŁA

 • ION Magnum na czym polega jego innowacyjność?

  Ion Magnum to przełomowa technologia, która buduje i wzmacnia układ mięśniowy, szybko spala tłuszcz, stymuluje kolagen i elastynę zwiększając elastyczność, jędrność i gładkość skóry.

  Sygnał wychodzący z urządzenia ION Magnum jest zsynchronizowany z rytmem procesów biologicznych i przez rdzeń kręgowy trafia do mózgu. Odpowiedzią jest pełny, szybki skurcz mięśni bez konieczności ruchu, bez skutków ubocznych w postaci zmęczenia i bólu. Natomiast skurcz ten wspomaga wydzielanie hormonów oraz usprawnia procesy metaboliczne w organizmie.

 • ION Magnum – lifting ciała – efekty

  U wszystkich badanych pacjentek nastąpiła redukcja tkanki tłuszczowej i wzrost masy mięśniowej.
  Pomimo redukcji obwodów skóra jest jędrna, napięta i elastyczna.
  U wszystkich pacjentów odnotowano poprawę ogólnego stanu organizmu (podobnie jak w przypadku regularnych ćwiczeń) oraz poprawę samopoczucia.
  ION Magnum to jedyna technologia, która redukuje tłuszcz trzewny.

 • ION Magnum – wpływ zabiegu na ciało

  Szybko spala tłuszcz i modeluje kształt sylwetki bez interwencji chirurgicznej.
  Dostarcza korzyści z intensywnego, profesjonalnego treningu bez bólu, wysiłku fizycznego lub niedogodności konwencjonalnych ćwiczeń.
  Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu.
  Znaczący wzrost IGF-1 i wolnych T3 (T3 przed 120 pg/dl po 620 pg/dl).
  Znaczący wzrost DHEA ( przed 10.7 nmol/L po 16.85 nmol/L). DHEA zwiększa gęstość kości i kolagenu
  Koncentracja testosteronu.

Masaż gorącymi kamieniami

MASAŻE

 • Masaż gorącymi kamieniami

  Masaż gorącymi kamieniami był znany już w starożytności. Naukowcy twierdzą, że technika masażu gorącymi i zimnymi kamieniami jest starsza niż akupunktura. Masaż leczniczy kamieniami opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele znajdują się ośrodki energii, zwane w jodze czakrami. Dawni lekarze chińscy i hinduscy opracowali szczegółowe mapy punktów energetycznych. Masaż gorącymi kamieniami pozwala na lepszy przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm. Specjalne kamienie do masaży pobudzają także krążenie krwi i limfy w organizmie.

  W naszej ofercie:

  masaż wybranego odcinka,
  masaż całego ciała.

 • Masaż relaksacyjno – kosmetyczny

  Masaż kosmetyczny ma na celu pobudzić funkcje skóry i mięśni w celu poprawy jej walorów estetycznych i funkcjonalnych. Masaż kosmetyczny zapewnia odnowę biologiczną całego organizmu – dzięki niemu twoje ciało zyskuje odmłodzenie i staje się piękniejsze. Ten masaż ciała jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn aktywnie żyjących, uprawiających sport i dbających o koloryt swojego ciała. Masaż kosmetyczny czyni skórę elastyczną i jędrną, pomaga walczyć z „pomarańczową skórką” lub przyrośniętą tkanką tłuszczową.

  Masaż kosmetyczny może być rodzajem masażu relaksacyjnego dla osób żyjących w ciągłym stresie. Prawidłowo wykonany zabieg kosmetyczny pobudza skórę i mięśnie pacjenta (zmniejsza ich napięcie), przywraca prawidłowy rytm serca, jak również poprawia krążenie krwi.

  W naszej ofercie:

  masaż wybranego odcinka,
  masaż twarzy, szyi i dekoltu,
  masaż całego ciała.

Dlaczego żelazko antycellulitowe wykazuje tak wyjątkową skuteczność?
Sekret tkwi w zastosowaniu kilku sprawdzonych i cenionych technologii. Masaż próżniowy z wykorzystaniem unikalnej pompy VacuElectro umożliwia przeprowadzenie zabiegów z jednoczesnym zastosowaniem dwuch ekskluzywnych metod. Dzięki oddziaływaniu kilku skutecznych technologii istnieje możliwość wielokierunkowego działania, co z kolei zapewnia optymalne, satysfakcjonujące efekty.

Jedną z głównych metod wykorzystanych w żelazku antycellulitowym jest elektrostymulacja TENS, będąca sposobem na przezskórną stymulację nerwów. Metoda ta znana jest na świecie już od kilkudziesięciu lat i jej popularność jest coraz większa, chociażby za sprawą uniwersalności i szerokich możliwości zastosowania m.in. w zależności od zastosowanej częstotliwości można uzyskać konkretne efekty i uruchomić właściwe dla potrzeb skóry klienta procesy. Za pomocą elektrostymulacji TENS w skuteczny sposób możemy stymulować zatem mięśnie, wpływać na ich wyraźne wzmocnienie i wspomagać regenerację.

Inną metodą zastosowaną w żelazku jest doskonale znany profesjonalistom w kraju i na świecie masaż próżniowy. Jest to nieinwazyjna, ale bardzo skuteczna metoda, za pomocą której można uzyskać błyskawiczne rezultaty w modelowaniu sylwetki i poprawianiu kondycji skóry. Bardzo duże znaczenie ma fakt, iż masaż próżniowy wpływa na polepszenie krążenia krwi i limfy, co z kolei pozwala na pozbycie się z ciała toksyn. Masaż próżniowy doskonale wspomaga działanie detoksykujące zabiegów, a zarazem korzystnie wpływa na stan skóry – m.in. poprzez zwiększenie ukrwienia i dotlenienie.

Specjalny koc elektryczny znajduje zastosowanie w różnych zabiegach na ciało: wyszczuplających lub antycellulitowych. Zabiegi te polegają na zastosowaniu profesjonalnych preparatów kosmetycznych przyspieszających metabolizm, poprawiających spalanie tłuszczu, ułatwiających krążenie, wspomagających pozbywanie się toksyn, a następnie owinięciu ciała folią i okryciu kocem elektrycznym. Dzięki ciepłu, które rozszerza naczynia skórne substancje odżywcze łatwiej i szybciej wchłaniają się do skóry dając o wiele lepsze efekty.

Stosowanie koca kosmetycznego ułatwia modelowanie sylwetki i pielęgnację skóry. W połączeniu z preparatami do odnowy i pielęgnacji ciała działa wyszczuplająco, regeneruje skórę, wspomaga leczenie rozstępów i cellulitu, poprawia cyrkulację krwi i metabolizm wewnątrzkomórkowy.

Połączenie bandaży Arosha z kosmetycznym kocem elektrycznym odpowiadają na wiele problemów skóry, ich działanie może być ukierunkowane na np. drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem następujących bandaży:

✓ SLIM – CEL to zabieg wyszczuplający, który ma działania modelujące i wyszczuplające sylwetkę.
✓ CEL – TERM jest zabiegiem antycellulitowym, który stymuluje metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych.
✓ AQUA – DRAIN to zabieg na zastoje wodne.

Bandaże idealnie sprawdzają się nie tylko na okolicy nóg, pośladków i bioder, ale również na ramionach, biuście i brzuchu.

Unikalna pompa 2 w 1 wykorzystująca jednocześnie vacum (masaż próżniowy), elektrostymulację Tens. Zastosowanie dwóch metod jednocześnie zwiększa znacznie skuteczność zabiegów i pozwala w krótszym czasie uzyskać znacznie lepsze efekty.

Można wykonać pompą VacuElectro lub innymi opcjonalnymi końcówkami. Podczas zabiegu zasysany jest fałd skóry lub masaż ciągły w zależności od regulacji rytmu i długości pauzy. Rytmiczne masowanie tkanki podskórnej wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej i wygładzenie cellulitu. Zabieg pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie toksyn oraz nadmiaru płynów. Działa korzystnie na skórę zwiększając ukrwienie, a tym samym dotlenienie komórek i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. Zabiegi działają ujędrniająco, modelują sylwetkę są też pomocne przy stagnacji płynów, detoksykacji, opuchliźnie i zakwasach. Masaż ssący rytmiczny wykorzystujemy między innymi do zabiegów powiększających i ujędrniających biust poprzez zastosowanie specjalnych nakładek.
Tens pobudza mięśnie do pracy, wpływa na wzmocnienie i regenerację mięśni oraz poprawę ich ukrwienia. Elektrostymulacja jest pomocna w procesie zmniejszania objawów cellulitu oraz w modelowaniu sylwetki poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni.

Żelazko antycellulitowe wykorzystuje metodę masażu ssącego rytmicznego. Tens stosowany jest m.in. w zabiegach mających na celu powiększenie i ujędrnienie biustu. Możesz osiągnąć rewelacyjny efekt push-up i podkreślić swoje krągłości, a także zadbać o kondycję skóry na dekolcie. Zainwestuj w sprawdzony efekt i ciesz się widocznymi rezultatami już po kilku zabiegach!

Postaw na profesjonalne rozwiązania i uzyskaj efekt krągłych, jędrnych pośladków – za pomocą żelazka antycellulitowego twoja pupa nabierze atrakcyjnego wyglądu i będzie prezentować się tak, jak gdybyś spędziła sporo czasu na ćwiczeniach!