Regularna pielęgnacja ciała jest niezwykle istotna dla zachowania skóry w dobrej kondycji, ponieważ wymaga ona specjalnego traktowania, by pozostała zdrowa, gładka i jędrna. Nasza skóra codziennie jest narażona na działanie czynników zewnętrznych, przez co może powstawać uczucie dyskomfortu.

Zachowanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry pozwala utrzymać jej zdrowy i młody wygląd, a także utrzymać elastyczność oraz skutecznie zapobiegać pierwszym oznakom starzenia się skóry.

Systematyczne picie wody oraz codzienne rytuały pielęgnacji pozwalają utworzyć barierę ochronną, która zabezpiecza skórę przed czynnikami zewnętrznymi oraz wysuszeniem.
Ale co w momencie, kiedy Twoja skóra boryka się z nadmierną wiotkością, celullitem czy bliznami lub rozstępami?

Są to problemy, dla których nasz zespół specjalistów opracował ofertę zabiegów na ciało, tak abyś Ty po wykonaniu ich mógł cieszyć się z kondycji swojego ciała każdego dnia. Sprawdź jakie zabiegi zawiera nasza oferta.

Ion Magnum jest jedyną na rynku technologią, która redukuje tłuszcz trzewny. Przełomowy zabieg, który buduje i wzmacnia mięśnie, szybko spala tłuszcz, stymuluje kolagen i elastynę, zwiększając napięcie i jędrność skóry.
Sygnał wychodzący z urządzenia ION Magnum współgra z naszym rytmem procesów biologicznych, wywołując pełny, szybki skurcz mięśni bez konieczności ruchu, bez skutków ubocznych w postaci zmęczenia i bólu. Skurcz ten wspomaga wydzielanie hormonów oraz usprawnia procesy metaboliczne w organizmie, dając szybkie efekty w utracie zbędnych centymetrów.

Żelazko antycellulitowe borykasz się z cellulitem ? A może chciałabyś ujędrnić poszczególne parte ciała ? Ten zabieg jest odpowiedni dla Ciebie. Sekret tkwi w zastosowaniu kilku sprawdzonych i cenionych technologii. Masaż próżniowy z wykorzystaniem unikalnej pompy VacuElectro umożliwia przeprowadzenie zabiegów z jednoczesnym zastosowaniem dwuch ekskluzywnych metod. Dzięki oddziaływaniu kilku skutecznych technologii istnieje możliwość wielokierunkowego działania, co z kolei zapewnia optymalne, satysfakcjonujące efekty.