PODOLOGIA

 • PODOKLAMRA

  Światowa innowacja w dziedzinie podologii jako czasowy implant do korekcji wrastających paznokci.
  Nagrodzony dwoma prestiżowymi nagrodami Beauty Premium 2015 oraz Medalem Mercurius Gedanesis na Międzynarodowych Targach.

  Oferujemy:

  Założenie klamry plastikowo-drucianej.
  Założenie klamry drucianej.
  Kontrolę klamry.

  Główną zaletą Podoklamry jest możliwość sprawdzenia skuteczności odciążenia wału paznokciowego, jej dopasowania do anatomicznego kształtu paznokcia, naciągu i wygięcia przed skręceniem łącznika, co przekłada się na ogromne ułatwienie w aplikacji Dzięki klamrze jesteśmy w stanie unieść boczne brzegi paznokcia aby naprowadzić go na odpowiedni tor wzrostu. Po założeniu klamry klient odczuwa natychmiastową ulgę .

  Wrastające paznokcie to częsta przypadłość, która dotyka osób w każdym wieku. Wynika zazwyczaj z nieodpowiedniej pielęgnacji paznokci i błędów w ich obcinaniu. Paznokcie wrastają jednka z wielu powodów, na które nie zawsze mamy wpływ.

  Co jest objawem wrastania paznokcia?

  Podstawowym, niezwykle charakterystycznym objawem wrastających paznokci jest obrzęk (zazwyczaj z jednej strony palca), a także zaczerwienienie i bolesność bocznych wałów paznokciowych. Na początku ból palca odczuwalny jest wyłącznie podczas dotyku, ale w miarę upływu czasu ból nasila się i występuje w sposób ciągły. Uniemożliwia założenie skarpetek i butów, które powodują ucisk i ból.

PEDICURE

 • PEDICURE

  W naszej ofercie znaleźć można zabiegi pielęgnacyjne stóp takie jak: pedicure tradycyjny oraz hybrydowy.