Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom nasz salon oferuje darmowe konsultacje. Na większość nurtujących pytań odpowiemy Tobie podczas rozmowy telefonicznej. Istnieje również możliwość konsultacji w gabinecie na której poznajemy bliżej problem Twojej skóry i jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedni dla Ciebie zabieg . Na tym etapie decyzja należy do Ciebie.

Makijaż permanentny

  • Telefoniczna – na konsultacji telefonicznej dowiesz się jakie są ceny makijażu permanentnego techniki jakie są wykonywane oraz czas trwania zabiegu
  • Przed zabiegiem – konsultacja polega na dobraniu przez lingeriste odpowiedniej techniki makijażu permanentnego do Twojego typu urody. Po zaakceptowaniu przez Ciebie rysunku technicznego przechodzimy do wykonania zabiegu.
  • Dlaczego wymagana jest konsultacja przed zabiegowa, kiedy masz już makijaż permanentny a chcesz go poprawić? Każdy lingerista ma swoją technikę pracy i używa innych pigmentów oraz narzędzi, poza tym technika wykonania może się znacząco różnić. Dlatego nasz salon oferuje zabieg poprzedzony konsultacją.
    Laser picosekundowy
  • Konsultacja telefoniczna – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i umówimy Cię na dogodny dla Cibie termin zabiegu.Konsultacja w gabinecie- specjalista przeprowadzając z Tobą konsultacje odpowie na wszystkie Twoje pytania. Laserem pikosekundowym w naszym gabinecie usuwamy makijaż permanentny ( kreski, brwi, usta) oraz tatuaże. Z tego powodu podczas konsultacji telefonicznej nie jesteśmy w stanie określić ilości zabiegów w serii. Natomiast podczas konsultacji stacjonarnej specjalista poda przybliżoną liczbę zabiegów w serii oraz cenę zabiegu usuwania tatuażu.

Zabiegi pielęgnacyjne

  • Konsultacja telefoniczna jest pierwszym etapem do wybrania odpowiedniego zabiegu dla Ciebie. Dzwoniąc do nas odpowiemy Tobie na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Natomiast odwiedzając nasz gabinet jesteśmy w stanie zaproponować Tobie odpowiednią serię zabiegową i dobrać pielegnację domową.