• Henna pudrowa

    Sekret tego zabiegu tkwi w naturalnym składzie produktów, które pozwalają na stylizację brwi na wszystkich typach skóry oraz urody. Dodatkowym atutem jest duży wachlarz kolorów, dlatego jesteśmy w stanie dobrać idealny i naturalny odcień brwi. Zawarte w niej składniki organiczne pozwalają na pielęgnację skóry i włosków. Przy regularnych zabiegach henny pudrowej możemy liczyć na porost nowych włosków, aż do 60%.

  • Laminowanie brwi

    W ostatnim czasie stało się hitem wśród zabiegów stylizacji brwi. Zabieg polega na trwałej zmianie ułożenia kierunku włosa. To alternatywa dla codziennej stylizacji wyczesywania brwi „na mydełko”. Dodatkowo włoski są koloryzowane farbką, aby nadać im piękny kolor i blask. Polecamy osobom, które lubią wyczesane włoski brwi lub borykają się z grubymi, opadającymi włoskami ciężkimi w codziennym stylizowaniu.

  • Laminowani i lifting rzęs

    Zabieg, który w subtelny sposób podkreśli Twoje spojrzenie. Doskonała alternatywa dla przedłużania i zagęszczania rzęs, która sprawi, że rzęsy zostaną optycznie wydłużone, pięknie uniesione i podkręcone w naturalny sposób. Do zabiegu warto dodać opcję botoxu, która dodatkowo odżywi, nawilży oraz nada włoskom pięknego i lśniącego wyglądu. Takimi pięknymi rzęsami możesz cieszyć nawet do 6-8 tygodni.
    Spa dla rzęs – odżywienie i wzmocnienie włosków to priorytet zabiegu. Zawarte w preparacie składniki odżywcze przywracają ich naturalną strukturę i głęboko je nawilżają. Kolejnym etapem jest koloryzacja rzęs farbką, która wzmocni efekt końcowy.