Makijaż permanentny to sposób na stworzenie perfekcyjnego makijażu brwi, oczu lub ust. Jest zabiegiem pigmentacji estetycznej, polegającym na płytkim wprowadzeniu pigmentu za pomocą mikro nakłuć. Produkty i narzędzia wykorzystywane do wykonania makijażu permanentnego są zgodne z najnowszymi przepisami, dzięki temu zapewnią Ci bezpieczeństwo oraz komfort podczas zabiegu. Makijaż permanentny pozwala na dużą oszczędność czasu podczas codziennej pielęgnacji i idealny wygląd tuż po przebudzeniu.

Makijaż permanentny brwi

Brwi są oprawą oka i nadają Twojej twarzy charakteru. Wykonanie makijażu permanentnego daję Ci możliwość perfekcyjnego wyglądu w każdej sytuacji.
W naszym studio urody proponujemy Ci wiele technik pigmentacji, dzięki temu możemy dostosować ją do Twojego typu urody.

  • Microblading – jeśli posiadasz cienkie i delikatne brwi z miejscowymi ubytkami ta technika jest odpowiednia dla Ciebie. Zabieg polega na narysowaniu włosków które do złudzenia przypominać będą Twoje naturalne włoski. Efekt jest bardzo delikatny który podkreśli Twoja urodę i nada kształt Twoim brwiom.
  • Ombre brows – Jesli lubisz intensywniejszy makijaż brwi i na co dzień tak je malujesz. Metoda ombre będzie satysfakcjonująca dla Ciebie. Dzięki jednolitemu nasyceniu i pudrowemu wykończeniu idealnie podkreśli kształt Twoich brwi i nada im charakteru.
  • Combo brows – jest to połączenie dwóch technik pigmentacji Microbladingu z Ombre. Tym samym możemy zachować naturalność brwi, ale z jej intensywniejszym akcentem.
 

Makijaż permanentny oczu

Oczy są zasadniczym punktem twarzy, dlatego warto podkreślić ich piękno. W studio urody Zoe masz do wyboru trzy techniki pigmentacji powieki górnej, dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni dla Ciebie makijaż permanentny.

  • Kreska cieniowana – jest połączeniem klasycznego eyelinera z cieniem w zewnętrznym kąciku oka. Efekt delikatnego rozmycia, dzięki rozcieniowaniu kreski subtelnie podkreśli Twoje spojrzenie.
  • Perfect eyeliner – klasyczna kreska dekoracyjna ułatwi Ci wykonania codziennego makijażu oka. Optycznie powiększy oko oraz skoryguje opadającą powiekę.
  • Kreska zagęszczająca linie rzęs – to sposób na delikatne podkreślenie oczu. Zagęszczając linię rzęs makijażem permanentnym, jesteśmy w stanie zapewnić Ci idealny makijaż oka, który nada Ci dyskretne, ale zarazem wyraziste spojrzenie na co dzień.
  • Makijaż permanentny ust – pełne i idealne w swoim kształcie usta są synonimem kobiecości. Dzięki makijażowi permanentnemu Twoje usta będą idealne w każdej sytuacji. Pozwoli Ci on na optyczne powiększenie, skorygowanie nieregularnego konturu czy asymetrii, ale również nasycić usta kolorem, w którym będziesz się dobrze czuć.
  • Natural Lips – jest idealną alternatywą dla codziennego makijażu. Autorska metoda Pauliny Bober, która charakteryzuję się bardzo naturalnym efektem. Idealna dla osób, które cenią sobie delikatny, a zarazem podkreślający makijaż ust.
  • MEN’S EYEBROWS – makijaż permanentny brwi dedykowany dla mężczyzn, który pozwoli uzyskać nieprzerysowany efekt pełnych brwi. Imitacja naturalnych włosów zapewni delikatny i dyskretny efekt. Pigmentacja stworzona dla mężczyzn borykających się z ubytkami w brwiach często również z brakiem łuku brwiowego. Polecany również w sytuacji całkowitego braku brwi w konsekwencji następstw przebytych chorób.
  • Areola – rekonstrukcja brodawki sutkowej. Zabieg rekonstrukcji piersi daje możliwość odzyskania pewności siebie kobietom po mastektomii. Micropigmentacja brodawki i otoczki sutkowej pozwala na uzupełnienie zabiegu przywrócenia piersi i uzyskanie ich naturalnego wyglądu w pełni. Sama pigmentacja polega na wprowadzeniu pigmentu pod skórę, tak aby uzyskać za pomocą cieniowania imitację wyglądu naturalnej brodawki i otoczki sutkowej.
 

Makijaż permanentny ust

Pełne i idealne w swoim kształcie usta są synonimem kobiecości. Dzięki makijażowi permanentnemu Twoje usta będą idealne w każdej sytuacji. Pozwoli Ci on na optyczne powiększenie, skorygowanie nieregularnego konturu czy asymetrii, ale również nasycić usta kolorem, w którym będziesz się dobrze czuć.

Natural Lips – jest idealną alternatywą dla codziennego makijażu. Autorska metoda Pauliny Bober, która charakteryzuję się bardzo naturalnym efektem. Idealna dla osób, które cenią sobie delikatny, a zarazem podkreślający makijaż ust.

MEN’S EYEBROWS

Makijaż permanentny brwi dedykowany dla mężczyzn, który pozwoli uzyskać nieprzerysowany efekt pełnych brwi. Imitacja naturalnych włosów zapewni delikatny i dyskretny efekt. Pigmentacja stworzona dla mężczyzn borykających się z ubytkami w brwiach często również z brakiem łuku brwiowego. Polecany również w sytuacji całkowitego braku brwi w konsekwencji następstw przebytych chorób.

Areola

Rekonstrukcja brodawki sutkowej. Zabieg rekonstrukcji piersi daje możliwość odzyskania pewności siebie kobietom po mastektomii. Micropigmentacja brodawki i otoczki sutkowej pozwala na uzupełnienie zabiegu przywrócenia piersi i uzyskanie ich naturalnego wyglądu w pełni. Sama pigmentacja polega na wprowadzeniu pigmentu pod skórę, tak aby uzyskać za pomocą cieniowania imitację wyglądu naturalnej brodawki i otoczki sutkowej.