Mikropunktura to coś więcej niż tylko efekty estetyczne, funkcjonalne czy zdrowotne. Bardzo często ma wpływ na przywrócenie pewności siebie lub nawet pożegnanie z przykrymi wspomnieniami o traumatycznych przeżyciach.

 • Stymulatory tkankowe

  Zastanawiasz się, czym są stymulatory tkankowe? To nic innego, jak preparaty wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej. Wykorzystuje się je do odbudowy struktury skóry, poprzez aktywowanie kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu pozwalają uzyskać naturalny efekt poprawy gęstości, jędrności oraz jakości cery. Szeroka dostępność preparatów biostymulujących różnicuje zastosowanie substancji czynnych oraz techniki iniekcji, jak i mechanizm działania czy długość utrzymywania się rezultatów. Kluczowe jest więc dopasowanie rodzaju preparatu do potrzeb Twojej skóry przez Twojego zabiegowca.

 • Mezoterapia igłowa

  Inaczej określany jako „Kroplówka młodości”. Zabieg o wszechstronnym działaniu, który przede wszystkim rozświetli Twoją skórę. Polega na wprowadzeniu preparatu do skóry właściwej za pomocą iniekcji. Wprowadzony preparat indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb ma za zadanie nawilżyć, ujędrnić i dostarczyć skórze substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i regeneracji. Zabieg możemy także wykonywać w celu niwelowania blizn, cellulitu oraz modelowania sylwetki. Jest też idealnym uzupełnieniem innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

 • Biorewitalizacja ust

  To nic innego jak dostarczenie za pomocą iniekcji substancji odżywczych , nawilżających i regenerujących. Usta tak jak skóra z wiekiem traci poziom nawilżenia i jędrność . Dzięki temu zabiegowi zwiększamy ich odżywienie. Jest to zabieg idealny dla osób, które chcą zadbać o zdrowy wygląd swoich ust a przy okazji sprawić, że będą one pełne i soczyste.

 • Mikropunktura

  Innowacyjny sposób postępowania z bliznami różnego pochodzenia. Jest to zabieg obejmujący mikronakłucia, techniki manualne oraz pielęgnację okołozabiegową, której poddawane są niedoskonałości skóry. Zabieg ma na celu przebudowę tkanek, aby w rezultacie osiągnąć spektakularny efekt wizualny i poprawić nasz komfort życia.

Mikropunktura to coś więcej niż tylko efekty estetyczne, funkcjonalne czy zdrowotne. Bardzo często ma wpływ na przywrócenie pewności siebie lub nawet pożegnanie z przykrymi wspomnieniami o traumatycznych przeżyciach.