pHformula Resurfacing skóry

pHformula resurfacing skóry to unikatowy program odbudowy skóry przy użyciu specjalistycznych preparatów zawierających różnego rodzaju kwasy, antyoksydanty, witaminy, a także substancje przeciwzapalne. Oprócz tego, opatentowany kompleks PH-DVC zapewnia przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, dzięki czemu możemy uzyskać fenomenalne efekty. Za sprawą tak zaawansowanych preparatów zarówno w powierzchownych, jak i głębokich warstwach skóry komórki zostają aktywizowane do regeneracji. Resurfacing skóry pHformula jest ukierunkowany na walkę z różnymi problemami skóry bez względu na wiek pacjenta.

Na czym polega radiofrekwencja mikroigłowa?

pHformula resurfacing skóry obejmuje szereg przemian zachodzących w różnych warstwach skóry, które mają za zadanie dać skórze sygnał do uruchomienia procesów naprawczych oraz regeneracji tym samym, wpływając na jej przebudowę. Zastosowanie tego rodzaju zabiegu skutkuje odnową prawidłowych funkcji skóry, redukcją niedoskonałości, zniwelowania widoczności zmarszczek oraz chronicznych zaczerwień. Podczas tego zabiegu przebudowa skóry odbywa się na 3 etapach:

• usunięcie martwej warstwy rogowej, przy jednoczesnym pobudzeniu naskórka do wzrostu,
• usunięcie uszkodzonych warstw skóry i zastąpienie ich nową tkanką,
• stymulacja produkcji kolagenu oraz glikozaminoglikanów w skórze właściwej.

mezterapia diamentowa

Jak działa zabieg pHformula resurfacing skóry?

Zabieg pHformula resurfacing skóry jest zabiegiem złuszczającym przeznaczonym do zwalczania licznych problemów skórnych. Jego intensywność jest indywidualnie dobierana do kondycji skóry pacjenta. W zależności od problemu, z jakim się borykamy możemy wybierać spośród poszczególnych preparatów:

• Linia AGE – przeznaczona do skóry starzejącej się, z pierwszymi oznakami starzenia.
• Linia ACNE – przeznaczona do skóry dotkniętej trądzikiem dojrzałym lub młodzieńczym, skóry z rozszerzonymi porami, zanieczyszczonej oraz z tendencją do nadprodukcji sebum.
• Linia MELA – przeznaczona do skóry z przebarwieniami różnego pochodzenia, skóry potrzebującej rozświetlenia.
• Linia CR comlex – przeznaczona do skóry naczyniowej, wrażliwej, z rumieniem oraz trądzikiem różowatym.
• Phantastic VITA C + PEPTIDE boost – zabieg bankietowy na bazie aktywnej 20% Wit.C, przeznaczony dla skóry potrzebującej rozświetlenia oraz poprawy jędrności.

Jakich efektów mogę oczekiwać?

pHformula resurfacing skóry zapewnia efekt odmłodzonej, ujędrnionej i zregenerowanej skóry. Zabieg ten redukuje zmarszczki, przebarwienia oraz wygładza naskórek. Oprócz tego, daje doskonałe efekty w leczeniu trądziku oraz blizn potrądzikowych, rozszerzonych porów, a także zmniejsza łojotok. Świetnie sprawdza się w redukcji rozstępów. Aby osiągnąć zamierzone efekty rekomenduje się serię 3-6 zabiegów w odstępach co 10-14 dni. Czas zabiegu wynosi około 1 godziny.

Wskazaniami do zabiegu:

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu pHformula resurfacing skóry są:
• Ciąża i okres laktacji,
• Alergie skórne,
• Aktywna opryszczka,
• Skłonność do powstawania bliznowców,

W przypadku doustnej terapii pochodnymi witaminy A zabieg może być wykonany, po co najmniej półrocznej przerwie. Na tydzień przed wykonaniem zabiegu nie powinno się przeprowadzać depilacji, stosować peelingów mechanicznych, retinoidów oraz innych preparatów działających drażniąco na skórę.